מידע מקצועי
 יתרונות מערכת גיאותרמי
יתרונות מערכת גיאותרמי יתרונות מערכת גיאותרמי

 

ראה מידע נוסף     
 מיזוג אוויר
מיזוג אוויר
לדעת קצת יותר על מיזוג אוויר והאקלים שאנו חיים בו.
 
מגזין דה מארקר פרסם השבוע כתבה שעוסקת בהתחממות הגלובלית, בקשר שלה אל פעולות שמבצעים בני האדם בכל רחבי העולם, וכדרכו של מגזין זה, ניסה לחפש דרכים להרוויח מכך כסף. למרות חוסר המידע שקובע באופן חד משמעי שבני אדם הם האשמים, אין ספק שקיים כיום משבר אקלימי בכל העולם, אותו חווינו בקיץ האחרון שהביא לטמפרטורות קיצוניות בכל היבשות וגרם לתושבים במדינות שהמונח מיזוג אויר לא היה קיים בהם להתקין בכל בית מערכות מיזוג אויר ולפעמים אפילו 5 מזגנים בבית.
בשוודיה לדוגמא כותרות העיתונים דיברו על קטטות המוניות בסופרמרקטים על מספר יחידות מצומצם של מאווררים שהוצאו למכירה. גל הקור ברוסיה גרם לאינספור בעלי בתים לרכוש בנוסף לאותן מערכות מיזוג אויר אשר מחממות את הדירה במהלך השנה, להתקין מזגנים שיקררו את האוויר ויהפכו את טמפרטורת החדר לטמפרטורה סבירה.
אותו גל חום גרם ברוסיה גם לפגיעה אנושה בגידולי החיטה שלהם. בעקבות פגיעה זו כושר הייצור שלהם צנח בכמעט שלושת רבעים מה שהביא אותם לחפש דרכים חדשות ולפתח מערכות מיזוג אויר מתקדמות אשר יכולות לצנן לא רק בני אדם אלא גם חממות שלמות או מרכזים שלא רגילים ולא מסוגלים להתמודד עם חום קיצוני כל כך. מצב דומה מתרחש כעת גם כאן בישראל כאשר מחירי העגבניות האמירו הודות לקריסת היבולים תחת השמש הקופחת. פיתוח מערכות מיזוג אויר שישמרו על הגידולים הוא בלתי נמנע וסביר להניח שבשנים הקרובות ימצא הפיתרון להתמודדות עם הבעיה.
מהעבר השני של הטמפרטורה החמה נפגוש בחודשים הקרובים את החורף הקשה שכנראה יעבור על אירופה ויהיה עצמתי יותר משנים קודמות. כך גם בארה"ב שעלולים למצוא את עצמם שוב ושוב תחת התקפת הוריקנים וסופות כמו קטרינה שהפכה את ניו אורלינס המאוכלסת לעיר רפאים. במקומות כאלה מערכות מיזוג אויר יצליחו לשמור על תושבי המדינות בחיים כאשר יצליחו לחמם אותם ולשמור על טמפרטורת החדר מעל נקודת הקפיאה.
ככל שיעברו השנים יהיה צורך מיידי יותר להתקנת מערכות מיזוג אויר גם במקומות אחרים ובממשקים אחרים מעבר לאלה שאנו מכירים כיום. רחובות העיר כפי שאנו מכירים אותם היום עלולים להפוך בקלות למטרד רציני בחיי היום יום שלנו. ערים רבות בארץ השכילו לשתול עצים אשר יצרו צל מעל מדרכות הולכי הרגל אך יהיה צורך לשכלל את הצל ולהתקין מערכות מיזוג אויר שיצננו את האוויר הלח ויקלו על הנשימה של העוברים והשבים. כך גם במגרשי ספורט, שווקים ואולי אף בחוף הים.
ההתחממות הגלובלית משפיעה על כולנו וככל שנמהר ונתייחס אליה ברצינות כך נוחל להכריע ולוודא שילדינו יחיו בעולם המאפשר להם לעבור ממקום למקום מבלי שזו תהיה סכנת חיים לצאת את פתח הבית.

ראה מידע נוסף     
 פינוי עשן מחניונים

חוק רישוי עסקים - התשכ"ח 1968

תנאים ברשיון עסק

חניונים מקורים

 

ראה מידע מלא


ראה מידע נוסף     
 קצת על יין
קצת על יין קצת על יין
אוהבים יין. קניתם כמה מהבקבוקים האהובים עליכם ואחסנתם אותם במדף מעל המקרר. יום אחד חבר הביא לכם בקבוק, וקיבלתם עוד אחד במתנה, ובמהרה נגמר לכם המקום במדף. אז אתם מתחילים לחשוב על איפה כדאי לאחסן את כל היין שלכם. רוב חובבי היין הגיעו ליום בו הם נאלצו לחשוב על שיטה לאחסון וסידור היין וכן שמירה על נגישותו. לפנכם כמה עצות לשמירת היין שלכם בריא וטעים לאורך זמן.
 
יין נשמר הכי טוב בתנאים קרירים, אפלים ומאווררים, ללא רעידות, ריחות או לחות. הגורם החשוב ביותר הוא יציבות הטמפרטורה. יין המאוחסן בחדר בו הטמפרטורה משתנה בהדרגתיות בהתאם לעונות עדיף על יין המאוחסן בחדר שמחומם במהלך היום ומתקרר בלילה.

ראה מידע נוסף     
 אינוורטר
אינוורטר אינוורטר
אינוורטר אינוורטר vrv-vrf שומעים ממכרים את המילה ורוצים לדעת קצת יותר
(dc inverter air conditioner) הוא מזגן אוויר בטכנולוגיה החדשה ביותר בתחום שביחידת המדחס שלו מנוע הפועל בזרם ישר במהירות משתנה.
כאשר משנים מהירות במנוע רגיל, הפועל בזרם חילופין מתקבל גם שינוי בכוח המנוע. לכן מנוע כזה אינו מתאים להפעלת מזגן במהירות משתנה - שימוש בו יגרום למנוע להיעצר בעת הורדת מהירות. מנוע עדיף להפעלת מזגן במהירות משתנה הוא מנוע בזרם ישר . במנוע כזה ניתן להוריד מהירות ועדיין לשמור על כוח שיספיק להפעלת מדחס המזגן. הפעלת מזגן בשיטת dc inverter air conditioner מאפשרת עבודה רציפה של המזגן כאשר בשלב ההדלקה של המזגן המנוע מסתובב במהירות גבוהה. לאחר שהמזגן הגיע לטמפרטורה הרצויה המנוע יוריד מהירות, אז ישמור על מהירות נמוכה ומתאימה לצורכי המשתמש. במזגן רגיל המדחס נעצר עד אשר תעלה הטמפרטורה במספר מעלות ואז שוב פועל בעוצמה גבוהה.
יתרונות שיטת dc inverter air conditioner הם:
יצירת טמפרטורה דרושה בזמן קצר.עבודה רציפה של המנוע שומרת על אורך חיי המנוע.בהפעלה במצבים רגילים כאשר אין טמפרטורה קיצונית בחוץ וכאשר מכוונים את המזגן לטמפרטורה חסכונית (25 מעלות) ניתן להגיע לחסכון בחשמל של עד 30 אחוזים.מזגנים מסוג dc inverter air conditioner שקטים יותר.

 קבלים לשיפור הספק
קבלים לשיפור הספק קבלים לשיפור הספק
גורם הספק ירוד
 גורם הספק ירוד גורם לשתי תופעות שליליות:
עליית זרם ברשת, וכתוצאה מכך עליית מפלי מתח והפסדי הספק בקווי העברה. הדבר פוגע בטיב האנרגיה החשמלית.עקב עלויות זרם ברשת שטח החתך יוגדל וכך אביזרי הרשת יתייקרו.הרשות לשירותים ציבוריים - חשמל מחייבת את הצרכנים התעשייתיים לנקוט באמצעים אשר יביאו לשיפור מקדם ההספק ל – 0.92 בכל מפעל ומפעל. מקדם הספק גבוה מזה אינו רצוי, ואסור שגורם ההספק שווה ל – 1 מכיוון שדבר זה גורם למעגל להיכנס לתהודה מקבילית, תהודת זרמים.
 

ראה מידע נוסף     
 ווסתי מהירות
ווסתי מהירות ווסתי מהירות

חיסכון בחשמל בעזרת ווסתים.
מערכות הנעה חשמליות (מנועים) צורכות כ-50% מכלל צריכת החשמל בארץ ומעל 70% מצריכת החשמל בתעשיה. באווירה התחרותית הקשה השוררת בעסקים בעולם, הלחת החברות תלויה בהפחתת העלויות של מרכיבי הייצור, וביניהן הוצאות האנרגיה, אשר מהוות כיום מרכיב משמעותי בעלויות הייצור עקב נסיקה במחירי הדלקים לאחרונה. לפיכך, ניהול וייעול שת צריכת האנרגיה בכלל והחשמל בפרט הם המפתח להורדת העלויות, מה גם שהדבר כרוך בהשלכות סביבתיות לא מבוטלות.
ויסות מהירות
רוב מנועי ההשראה פעולים במהירות קבועה, עם זאת, חלק גדול ממערכות ההנעה מצוידות בווסת מהירות על פי הצרכים של תהליכי הייצות והתועלות שבצדם.


ראה מידע נוסף     
 חיסכון באנרגיה

חיסכון בחשמל וחיסכון באנרגיה למען איכות הסביבה אינם משתלבים היטב עם התקנת מערכות מיזוג אוויר הכרוכים בצריכה רבה של חשמל. אז אם אתם מעוניינים להשיג מיזוג אוויר בבית בעונה החמה בדרך ירוקה יותר.


ראה מידע נוסף     

 |  דף הבית |  אודות החברה  |  אמנת שירות  |  גלריית פרויקטים  |  נציגויות  |  יצירת קשר  |  מאמרים  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
סטרסאייר-מיזוג אוויר- www.stressair.co.il © כל הזכויות שמורות
סטרסאייר כתובת: משק 80 מושב חגור - stressair@gmail.com נייד: 050-5525808 03-9032378
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל