אינוורטר VRV | VRF
משווק של קונצרן דייקין היפני, הינו קונצרן בין-לאומי הפרוס היום על פני חמש יבשות עם נציגויות ומתקני ייצור ברחבי העולם. דייקין הינו יצרן מיזוג האוויר המוביל בעולם זה למעלה מ-80 שנה. במעבדות דייקין פותחו לראשונה כמה מהטכנולוגיות החשובות, המיושמות בעולם המיזוג היום, וביניהם טכנולוגיית ה-VRV 
(נפח קרר משתנה).
 
טכנולוגיית VRV
טכנולוגיית ה-VRVIII המהפכנית ( Variable Refrigerant Volume ) פרי פיתוח המקורי של מעבדות דייקין ,פועלת בצורה שונה מזו של מערכות מיזוג האוויר המרכזיות המוכרות. במערכת רגילה, המדחס שמותקן בחוץ, פועל בפיקוד התרמוסטאט.כשהטמפרטורה מגיעה לרמה שנקבעה, המדחס כבה. כשהטמפרטורה מתרחקת מם הרמה הנדרשת - המדחס מופעל שוב. כך נוצרת הרגשת ה"נדנדה" המוכרת. גם הטמפרטורה מתנדנדת בצורה לא נוחה. קר מדי, חם מדי. לשיטה זו גם השפעה על צריכת החשמל שעולה יותר וכן קיצור אורך חיי המזגן.

במערכות דייקין ,עיקרון הפעולה של נפח משתנה של נוזל הקירור ,פותרת את כל הבעיות של המערכות הרגילות. כך שהמיזוג משתנה בצורה רציפה בהתאם לצורך ולדרישות . חסכוני יותר, יעיל יותר ונעים הרבה יותר בחלל הבית.העבודה בתפוקות חלקיות מאפשרת יציבות של הטמפרטורה הרצויה בחלל הממוזג. הלחות היחסית נותרת ברמה נוחה יותר בזכות טמפרטורת יציאת האוויר שאינה קבועה ומותאמת לדרישות משתנות.

טכנולוגיית מחליף החום
מערכת ה -VRVIII המהפכנית ,עושה שימוש במנגנון שליטה יחודי ומתוחכם,המאפשר בקרה מלאה על מיזוג האוויר,בחללים קטנים וגדולים באותה יעילות.שכלול זה מאפשר לשלוט במערכת בת עד 40 יחידות מיזוג פנימיות ,כשכל אחת מהן יכולה להיות מסוג אחר ולפעול בהספק אחר. כך ניתן להשיג התאמה מושלמת של עוצמת המיזוג ,לדרישות השונות של השוהים בחדריו השונים של הבית.

קביעה מדויקת של הטמפרטורה בחדר
שסתום התפשטות אלקטרוני חדשני, שולט על נפח נוזל הקירור ומביא לטמפרטורה אחידה ויציבה ברמת דיוק של 0.5 +/- מעלות.בניגוד למיזוג מרכזי רגיל ,במערכות דייקין ,לא ניתן לחוש בשינויים שנגרמים מהפעלת /הפסקת המערכת בעת הגעה לטמפרטורה הנדרשת.אין הרגשת חוסר קור או חום .ההרגשה הנוחה והנעימה נשמרת בכל רגע ורגע. יעילות המערכת מונעת שינויים תכופים בזרם החשמל ומקלה על התחזוקה.

טוב שדייקין בסביבה
ההתחשבות בשיקולים של הגנה על איכות הסביבה זוכה בדייקין לרמת עדיפות גבוהה, כיצרנית היחידה בעולם, הן של מערכות מיזוג והן של כימיקלים למערכות אלה, יכולה דייקין להציע את השילוב המושלם של טכנולוגיה חדשנית בד בבד עם שמירה קפדנית על איכות הסביבה. דייקין השקיעה רבות במחקר על גזי קירור יעילים מבחינה אנרגטית שמסייעים בהפחתת פליטת גז הפחמן הדו-חמצני שגורם להתחממות כדור הארץ.
גמישות מלאה
במבני משרדים או מסחר ה-VRVIII מאפשרת לכל שוכר או רוכש של קומה או חלק ממנה, לשלוט על מערכת המיזוג שלו באופן עצמאי. לכל יחידה מרכזית, ניתן לחבר עד 40 יחידות פנימיות עצמאיות לחלוטין.

קירור וחימום לכל אורך השנה
הטכנולוגיה מבוססת על תכנון מודולרי, ולכן מערכת המיזוג של דייקין היא אידיאלית להתאמת טמפרטורה שונה לכל חלל ממוזג: קר יותר, חם יותר, איך שבוחרים. ניתן לדוגמה להתאים טמפרטורה לחדר ישיבות בהתאם לשעת היום, למיקום הקומה, לכמות הנוכחים,לתאורה ולציוד חשמלי אחר שפועל בחדר ועוד.

ניצול חכם של שטחים
הקומפקטיות והיעילות יוצאות הדופן של מערכת ה-VRVIII יוצרות הזדמנויות חדשות לחיסכון: במקום לבזבז שטח יקר על אחסון מכונות,ניתן לפנות אותו לצרכי חניון רכב או לשימושים אחרים.

צינורות קירור באורך חסר תקדים
היכולת למתוח צנרת לאורך של יותר מ-150 מ, מאפשרת ליצור הפרשי גבהים של עד 50 מ בין הקומה שבה נמצאת היחידה המרכזית החיצונית, לבין הקומה שבה מותקנות המערכות הפנימיות ! גם המרחק בין היחידות הפנימיות נדיב במיוחד: עד 40 מ בין יחידה לרעותה. וכך לדוגמא: בבנין בן 15 קומות, ניתן להתקין את כל היחידות החיצוניות על הגג.

משך תכנון ועיצוב מערכת קצר במיוחד
במערכות מיזוג רגילות, נדרשים חישובים מורכבים לתכנון הצנרת ושאר הרכיבים החיצוניים. במערכת ה-VRVIII אין צורך בחישובים מסובכים שגוזלים זמן רב וכך זמן התכנון מתקצר משמעותית
 
פתרונות לרשתות מבית דייקין Intelligent Controller

שפות
אנגלית, צרפתית, גרמנית, איטלקית, ספרדית

הפעלה פשוטה
צג LCD צבעוני וידידותי, משטח מגע (TOUCH ) , תצוגת סמלים נוחה וברורה

תמורה גבוהה בעלות סבירה
חיסכון בעבודה, התקנה קלה עיצוב קומפקטי:התקנה בשטח מצומצם, חיסכון כולל באנרגיה
 
עוצמה של תכונות
החלפת קירור/חימום אוטומטית, אופטימיזציית חימום, מגבלת טמפרטורה, לוח זמנים להפעלה שנתית, חלוקת כוח פרופורציונלית(אופציה), ניתוק חירום בזמן שריפה, תפקוד טיימר גמיש (כמה לוחות זמנים עד שנה), חלוקה גמישה לאזורים, מידע על ההיסטוריה של המערכת אבטחה, באמצעות סיסמה(קביעת סיסמה)

משתלבות עם מערכות:
VRVIII VRVIII SKY AIR/SPLITS CHILLER
 
 
 
 |  דף הבית |  אודות החברה  |  אמנת שירות  |  גלריית פרויקטים  |  נציגויות  |  יצירת קשר  |  מאמרים  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
סטרסאייר-מיזוג אוויר- www.stressair.co.il © כל הזכויות שמורות
סטרסאייר כתובת: משק 80 מושב חגור - stressair@gmail.com נייד: 050-5525808 03-9032378
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל