נציגויות
 vortice
vortice הוקמה במילאנו מאז 1954, שם ® Vortice הפך לשם נרדף של, אוורור ניקוי מיזוג אוויר, חימום.
כמו אוורור השוק האירופי Vortice מנהיג פועלת איטליה, צרפת, בריטניה עם מבנים משלה עם מפיצים ברחבי העולם. החברה השיגה המנהיגות בשוק בשל המאמצים המסור שלו לייצר מוצרים עיצוב בטוחה, אמינה ומושכת, במטרה לספק שביעות הרצון הכוללת של הלקוחות.
בנוסף, אנו ממשיכים לשפר להשקיע במחקר ופיתוח על מנת להגיע לרמה הטובה ביותר של יעילות ואיכות.
יתר על כן, Vortice גאה רשת מעולה, ההפצה העולמית שלה והתקשורת השיווקית שלה תמיכה ללקוחות.
אנו ישנים טוב בלילה  לאחר מכירה ואו התקנה של מוצרי הקונצרן ונהנים ממגוון רחב של מוצרים ופתרונות איוורור  יבוש וטיהור אוויר  

 danfoss
danfoss danfoss
אנו מספקים ומרכיבים מוצרים איכותיים של חברת דנפוס בעלת שם עולמי בתחום מיזוג והקירור ומיצרת מדחסים, שסתומים , ברזים חשמליים, טרמוסטטים , פרסוסטטים, משנה מהירות ועוד אביזרים חיוניים בתחום.

ראה מידע נוסף     
 שבח מפוחים
שבח מפוחים שבח מפוחים

שבח מפוחים בע"מ Shevah Blowers היא אחת היצרניות המובילות בעולם של מפוחים , להבי המאוורר, impellers, מפוחים ו impellers משיקי להשתמש ביישומים שונים ומגוונים, כמו HVAC, קירור קירור, אלקטרוניקה, וילונות אוויר, כלי רכב, תעשייה ציוד רפואי .


ראה מידע נוסף     
 DAIKIN
DAIKIN DAIKIN

נצרן דייקין היפני, הינו קונצרן בין-לאומי הפרוס היום על פני חמש יבשות עם נציגויות ומתקני ייצור ברחבי העולם. דייקין הינו יצרן מיזוג האוויר המוביל בעולם זה למעלה מ-80 שנה. במעבדות דייקין פותחו לראשונה כמה מהטכנולוגיות החשובות, המיושמות בעולם המיזוג היום, וביניהם טכנולוגיית ה-VRV (נפח קרר משתנה).


 HITACHI
HITACHI HITACHI

מיזוג אוויר מבית HITACHI זכאי בצדק להיות מתואר כ"אמנות ניצולם של הרעיונות והחידושים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, לצורך ייצור מוצרים חדשניים אשר יספקו סביבה נוחה ופורייה שבה אנשים יחיו ויעבדו בהנאה". זוהי אמנות המבוצעת מתוך אחריות ודאגה כנה להגנת הסביבה.
החשיבה האקולוגית מתחילה כבר בשלביו הראשונים של פיתוח מוצר חדש וממשיכה לאורך כל תהליכי הייצור, ההתקנה וההפעלה השוטפת. אלקו VRF
אלקו VRF אלקו VRF

מערכת האקלים המתקדמת ביותר בעולם אלקו גאה להציג מערכת אקלים מהפכנית, העומדת לשנות את כל מה שידעת על מיזוג אוויר. אלקו VRF משלבת את טכנולוגיית Inverter המתקדמת בעולם, המעניקה לך איכות, נוחות, אמינות ויעילות חסרת תקדים. אלקו מזמינה אותך להצטרף למהפכת הקידמה הטכנולוגית ולהכיר עידן חדש של מערכות האקלים.


 מיצובישי
מיצובישי מיצובישי

קונצרן מיצובישי אלקטריק מייצר ומפתח מזגנים מזה כ-70 שנה, ומשווק את מזגניו בלמעלה מ-80 ארצות ברחבי העולם. מזגני מיצובישי נחשבים לטובים מסוגם בעולם, הודות לשימוש בטכנולוגיות מתקדמות ורמת איכות גבוהה. קונצרן מיצובישי אלקטריק הינו חלוץ בשימור איכות הסביבה, חיסכון באנרגיה ושיפור איכות החיים.


 טושיבה
טושיבה טושיבה

מערכת מיזוג חכמה, של טושיבה מיזוג אוויר המשלבת בתוכה שקט ונוחות. מערכת מיזוג בעלת יחידה חיצונית אחת, המאפשרת חיבור של עד חמש יחידות פנימיות בהספקים שונים ובמגוון אפשרויות. התוצאה: שליטה וגמישות מלאה בהתאמת עוצמת המיזוג בכל חדר, באופן אחיד ומדוייק


 LG
LG LG

יצרן המזגנים הגדול בעולם. מזגני LG היוקרתיים והנמכרים ביותר בעולם, מובילים באיכות, באמינות וחדשנות.אחריות למזגנים למשך שלוש שנים (שנה אחת מלאה ועוד שנתיים עבור חלקים).


 אלקטרה מיזוג אוויר
אלקטרה מיזוג אוויר אלקטרה מיזוג אוויר

במאות אלפי בתים בישראל יוצרת אלקטרה אווירה מושלמת. אלקטרה מובילה את ענף מיזוג האוויר בישראל כבר 60 שנה ומחוייבת להביא לצרכן הישראלי מוצרים בטכנולוגיות המתקדמות בעולם תוך שמירה על איכות הסביבה. אלקטרה מייצרת את המזגנים שלה במפעלים אשר בבעלותה המלאה. כל המפעלים פועלים בטכנולוגיות הייצור המתקדמות ביותר ועומדים בבקרת איכות קפדנית ומגוון תווי תקן בינלאומיים.


 תדיראן
תדיראן תדיראן

 תדיראן היא חברה ותיקה ומוכרת המלווה אותנו שנים רבות הן בתחום המיזוג והן בתחום המקררים (אמקור הינו מותג מבית תדיראן), לכל אחד מאיתנו היה או ישנו בבית מוצר זה או אחר של החברה וכולנו יודעים שהם מחזיקים ומתפקדים שנים ארוכות ומכירים את טיבם.
תדיראן מייבאת מזגנים, משווקת אותם וגם מתקנת מזגנים בבעלותה, השירות שניתן הוא ראשון במעלה וכל מטרתה של החברה היא לספק ולשמור על איכות גבוהה, אחריות, מקצועיות ואמינות ללקוחותיה בעבר בהווה ובעתיד, זה אינו מקרה שהיא קיימת ונותרת אחת המובילות בארץ זמן כה ארוך.

אז אם אתם מעוניינים במזגן חדש, תדיראן מעמידה בפניכם מגוון אפשרויות מיזוג לבית ולמקום העבודה, מבחר דגמים חדשני, טכנולוגיה מתקדמת, עיצובים שונים. 


ראה מידע נוסף     

 |  דף הבית |  אודות החברה  |  אמנת שירות  |  גלריית פרויקטים  |  נציגויות  |  יצירת קשר  |  מאמרים  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
סטרסאייר-מיזוג אוויר- www.stressair.co.il © כל הזכויות שמורות
סטרסאייר כתובת: משק 80 מושב חגור - stressair@gmail.com נייד: 050-5525808 03-9032378
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל