תדיראן

 תדיראן היא חברה ותיקה ומוכרת המלווה אותנו שנים רבות הן בתחום המיזוג והן בתחום המקררים (אמקור הינו מותג מבית תדיראן), לכל אחד מאיתנו היה או ישנו בבית מוצר זה או אחר של החברה וכולנו יודעים שהם מחזיקים ומתפקדים שנים ארוכות ומכירים את טיבם.
תדיראן מייבאת מזגנים, משווקת אותם וגם מתקנת מזגנים בבעלותה, השירות שניתן הוא ראשון במעלה וכל מטרתה של החברה היא לספק ולשמור על איכות גבוהה, אחריות, מקצועיות ואמינות ללקוחותיה בעבר בהווה ובעתיד, זה אינו מקרה שהיא קיימת ונותרת אחת המובילות בארץ זמן כה ארוך.

אז אם אתם מעוניינים במזגן חדש, תדיראן מעמידה בפניכם מגוון אפשרויות מיזוג לבית ולמקום העבודה, מבחר דגמים חדשני, טכנולוגיה מתקדמת, עיצובים שונים. 


     חזרה ל->

 תדיראן Group מאגדת את פעילות שת החברות הוותיקות "תדיראן מוצרי צריכה"
ו-"קריסטל מוצרי צריכה".

תדיראן Group מציעה לכם מגוון רחב של פתרונות מהמוצגים המובילים בעולם החשמל ופתרונות מיזוג בטכנולוגיות מתקדמות, שיאפשרו לכם להנות מאיכות חיים ברמה הגבוהה ביותר.

מיזוג אויר מרכזי
תדיקר מיזוג אויר מרכזי מקבוצת תדיראן מוצרי צריכה מייצגת ומשווקת את מוצרי CARRIER בישראל. מגוון רחב של מיזוג אויר מרכזי החל מהבית הבודד ועד לבנינים רבי קומות, מרכזי אנרגיה ותעשייה. בנוסף תדיקר משווקת יחידות קצה, מפוחי נחשון דקורטיביים מתוצרת תדיראן מוצרי צריכה.
 
 
כמו כן לתדיראן
מגוון מזגנים בטכנולוגיה חדשה " Inverter "
מדחס רגיל
בטכנולוגיית המיזוג הרגילה, למדחס יש מהירות (תפוקה) קבועה: או שהוא פועל ב- 100% הספק או שהוא מפסיק לחלוטין, כלומר פועל ב- 0%. כך המזגן עובד לסירוגין בקיצוניות: פועל-מפסיק-פועל-מפסיק, או לחילופין: קר-חם-קר-חם (ראה איור).מדחס אינוורטר
המדחס מתנהג אחרת ממדחס רגיל: הוא בעל מהירות רציפה משתנה ומסוגל לשנות את פעולתו לפי הצורך. בנוסף, המדחס יודע לקבוע את התפוקה הדרושה בחדר ולשמור על הטמפרטורה הרצויה באופן רציף ונעים (ראה איור).מזגן האינוורטר יודע, באופן אוטומטי, להתאים את התפוקה שלו לעומס החום המשתנה בחדר. לדוגמא: מזגן אינוורטר בתפוקה של 5 "כוח סוס" יודע להתנהג כמו מזגן של 1 "כוח סוס" כשיידרש לכך. בכך נשיג חיסכון משמעותי בחשמל ויעילות אנרגטית גבוהה .

מתי משתלם לקנות מזגן אינוורטר?
עלות של מזגן אינוורטר יקרה מזו של מזגן רגיל, לכן מומלץ לרכוש אותו לבתים בהם המזגן פועל שעות רבות ביום ובלילה ("משתמשים כבדים"), שם יחסוך מזגן האינוורטר כ- 50% מצריכת החשמל. לעומת זאת, לבתים בהם מופעל המזגן בעיקר במצבים קיצוניים (בעומס חום מלא), מומלץ לקנות מזגן רגיל בדירוג A.

 |  דף הבית |  אודות החברה  |  אמנת שירות  |  גלריית פרויקטים  |  נציגויות  |  יצירת קשר  |  מאמרים  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
סטרסאייר-מיזוג אוויר- www.stressair.co.il © כל הזכויות שמורות
סטרסאייר כתובת: משק 80 מושב חגור - stressair@gmail.com נייד: 050-5525808 03-9032378
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל